Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Amed Patent Amed Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Amed Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Amed Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Amed Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Amed Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Amed Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Amed Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Amed Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Amed Patent, Tasarım Tescilin İptali Sınai Mülkiyet Kanunu’ na belirtilen hükümsüzlük gerekçelerine göre incelenmektedir.

Tasarım Tescilin İptali

Amed Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Amed Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Amed Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Amed Patent, 2018 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 400 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 898 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.551 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri